LIT    RUS


Country:
Softkey Programinio aprūpinimo internetinė parduotuvė  
Rasti programą: Pavyzdys: Acronis
 
Išplėstinė paieška
 

Dėmesio! Katalogas lietuvių kalba pildomas, tad mes siūlome pasinaudoti mūsų interneto svetainės
dalimi rusų kalba, kurioje šiuo metu yra žymiai didesnis programų pasirinkimas.

 

Projekto "Softkey" sukūrimo tikslas – suteikti vartotojams galimybę įsigyti ir platinti programas.

"Softkey" dirba trimis kryptimis:

  • Programų registracijos tarnyba. "Softkey" kūrėjams suteikia galimybę dėti programas į bendrą katalogą, kontroliuoti pardavimų procesą, reklamuoti, analizuoti statistiką ir pan.
  • Internetinė programinės įrangos parduotuvė. Internetinėje parduotuvėje pirkėjas gali išsirinkti prekę, gauti informaciją ir įsigyti ją.
  • Platinimas Internetu. Programinės įrangos pardavimo tiesioginio (on-line) kanalo organizavimas. Be to, autoriai gali organizuoti ir efektyviai valdyti įgaliotųjų pardavimų atstovų ir tarpininkų programos tinklus, reklamuoti prekes.

Techninės sistemos "Softkey" galimybės labai supaprastina programinės įrangos pirkimo ir pardavimo Internetu procesą.

2004 metų rudenį "Softkey" servisas atsidarė Estijoje, o 2005 metų rudenį savo veiklą pradėjo Lietuvoje ir Latvijoje. Jo atstovybės įkurtos Estijoje (www.softkey.ee), Rusijoje (www.softkey.ru), Baltarusijoje (www.softkey.by), Kazachstane (www.softkey.kz), Bulgarijoje (www.softkeybg.com) ir Lenkijoje (www.softkey.pl)

Mes esame labai dėkingi kompanijai "Bitriks" už projektavimą, parengimą, dizainą ir sistemos "Softkey" paleidimą, kompanijai "IBS" ir projektui "DATA FORT"dėkingi už globą ir dėmesingumą mūsų sistemai.

Sistemos naudotojų tipai

Pirkėjas
Tapdamas pirkėju serveryje "Softkey"", Jūs įgyjate galimybę stebėti užsakymų vykdymo procesą savo asmeniniame skyriuje. Vėliau, užsakydami kitas prekes, Jūs galėsite gauti nemažas nuolaidas ir dalyvauti prizų lošime.

Nuolatinių klientų užsakymai labai operatyviai apdorojami serveryje, net kol dar nėra gautas apmokėjimo dokumento originalas. Nuolatiniai klientai gali užsakyti prekes, nepildydami iš naujo užsakymų formos - asmeniniai duomenys bus įrašyti automatiškai.

Autorius
Autorius, platindamas savo programas ir įvesdamas informaciją apie jas serverio kataloge, gali naudotis techninėmis "Softkey" sistemos galimybėmis.

Registruodamasis serveryje, autorius gauna savo kompaniją ir biudžetą. Iš savo asmeninio skyrelio jis gali lengvai valdyti savo programų kainas, nuolatiniams pirkėjams ir didmenininkams taikyti nuolaidas.

"Softkey" sistema siūlo unikalius mechanizmus, skirtus palaikyti įgaliotųjų prekybos atstovų ir tarpininkų programos partnerių tinklą. Autorius savo asmeniniame skyriuje galės gauti smulkią informaciją, reikalingą užsakymui įvykdyti, o taip pat galės vesti pardavimų, iš įgalioto prekybos atstovo programos partnerių internetinių svetainių, apskaitą.

Be to, "Softkey" sistema suteikia technines galimybes efektyviai bendrauti su partneriais ir pirkėjais.

Įgaliotasis prekybos atstovas
Įgaliotasis prekybos atstovas gali serveryje pirkti įvairių autorių programas už specialią įgaliotiems prekybos atstovams kainą. Pirkdami programas urmu, gaunate nemažas nuolaidas. Jūs galite tapti vieno ar kelių autorių, o taip pat visos "Softkey" sistemos įgaliotu prekybos atstovu.

Savo asmeniniame skyrelyje prekybos atstovas galės peržiūrėti smulkią savo užsakymų statistiką, valdyti savo, kaip įgaliotojo prekybos atstovo, sutartis, sekti užsakymo vykdymo procesą.

Tarpininkų partnerių programa
Įdėdamas vieno ar kelių autorių programos nuorodą į savo serverį, tarpininkas gali gauti tam tikrą atlygį, jei po programos pardavimo paaiškėja, kad ji buvo rasta ir pirkta jo nuorodos dėka. Jis galės įdėti ne tik vienos programos, bet ir viso serverio www.softkey.lt nuorodą.

Savo asmeniniame skyrelyje tarpininkas galės peržiūrinėti programų pardavimų per jo internetinę svetainę statistiką, sekti užsakymų vykdymą ir savo biudžeto būklę.

Visi užsiregistravę vartotojai gali tapti kitų autorių įgaliotais prekybos atstovais arba tarpininkais. Prekybos atstovas galės įsigyti programas geromis sąlygomis. Tarpininkas, įdėjęs savo serveryje autoriaus programą, nuo programinės įrangos pardavimų gaus procentinį atlygį.

Autoriai, prekybos atstovai ir tarpininkai gali bendradarbiauti tarpusavyje, sudarinėti sutartis. Tokią galimybę suteikia sutarčių sistema, aiškiai reguliuojanti serverio naudotojų santykius ir leidžianti išvengti ginčų ir nesutarimų tarp jų.

Kviečiame bendradarbiauti pirkėjus, autorius ir įmones, gaminančias programas, prekybos atstovus, tarpininkus. Visas pastabas dėl sistemos darbo, prašome siųsti adresu:partner@softkey.lt arba skambinti telefonu: (+372) 620 9599.

 

Jūsų krepšys tuščias Krepšys
Viso užsakymų: 20 087 814
 
prisijungimo vardas:
slaptažodis:
Registracija
Užmiršote slaptažodį?
 
Pirkėjo skirsnis
Parduotuvė
Pagalba
Partneriams
Servisas
Regionai
 
 
Kontaktinė informacija
(+372) 616 6070
 
Uždauoti klausimą techniniam palaikymui
Techninis palaikymas
 

Valiuta
Parodyti katalogo kainas valiuta:

 


 

Versija spausdinimui
  |

Apsaugotas režimas
Jeigu Jums iškilo klausimų ar problemų, Jūs galite kreiptis į techninio palaikymo tarnybą
Tel. (+372) 616 6070. Darbo laikas: Pr. – Pn., 10.00 – 17.00 (GMT+2, Vilnius).

Pagaminta įmonėje «Bitirks»
Pagaminta
«Bitriks»

 
Copyright © 2001–2018 UAB «Softkey»