LIT    RUS


Country:
Softkey Programinio aprūpinimo internetinė parduotuvė  
Rasti programą: Pavyzdys: Acronis
 
Išplėstinė paieška
 

Dėmesio! Katalogas lietuvių kalba pildomas, tad mes siūlome pasinaudoti mūsų interneto svetainės
dalimi rusų kalba, kurioje šiuo metu yra žymiai didesnis programų pasirinkimas.

 

"Softkey" plečiasi – dabar jau ir Lietuvoje

01.02.2006 / Softkey

Pograminio aprūpinimo internetinis prekybos centras "Softkey" praneša apie oficialų dar vienos atstovybės Baltijos regione – Lietuvoje – atidarymą (www.softkey.lt). Savo darbą Lietuvoje atstovybė pradėjo faktiškai prieš Naujuosius Metus, bet tik dabar buvo galutinai sutvarkyta vietinės internetinės parduotuvės aplinka ir sustyguotas mokestinių sistemų veikimas.

Prieš ateinant į Baltijos rinką, pirmasis įmonės "Softkey" žengtas žingsnis – praėjusių metų pabaigoje įkurtas biuras Estijoje, po kurio sekė atstovybė Latvijoje. "Softkey – Lietuva" darbo pradžia – dar vienas žengtas žingsnis, kuriant bendrą, "Softkey – Baltija", biurą.

"Lietuvos atstovybės atidarymas suteikia mums galimybę paruošti vieną, Baltijos regiono vystymosi strategiją, remiantis atskirų regiono šalių ekonominiais panašumais, - sako "Softkey – Baltija" vadovas Evgenijus Savickis. – Rinka kelia savo reikalavimus ir mes esame pasiruošę suteikti savo klientams aukštos kokybės paslaugas".

Nežiūrint į tai, kad Pabaltijo šalys yra arti viena kitos, tiek ekonomine, tiek teritorine prasme, tenka pritaikyti ir interneto svetaines, ir mokestines sistemas kiekvienai šaliai atskirai. Pakolkas lietuviška interneto svetainė veiks tik lietuvių kalba, bet žvelgiant su perspektyva į ateitį, planuojama ir rusų kalba, kuri padės maksimaliai praplėsti potencialių klientų ratą, o PA (programinis aprūpinimas) įsigyjimo ir pasirinkimo procesą padaryti patogiu ir komfortabiliu.

Lietuviška interneto svetainė, kaip ir kitos dvi Pabaltijo internetinės parduotuvės, turi patogią apmokėjimo sistemą ir didžiaja dalimi dubliuoja produkciją, pristatomą visose "Softkey" kataloguose. Tokiu būdu, ateidami į Lietuvos rinką, programų autoriai praplėčia savo klientų ratą, kai tuo pat metu pirkėjams suteikiama galimybė pasiekti plačią "Softkey" sistemos pasiūlą.


Įmonė:   Softkey

Visų naujienų sąrašas
Jūsų krepšys tuščias Krepšys
Viso užsakymų: 20 086 046
 
prisijungimo vardas:
slaptažodis:
Registracija
Užmiršote slaptažodį?
 
Pirkėjo skirsnis
Parduotuvė
Pagalba
Partneriams
Servisas
Regionai
 
 
Kontaktinė informacija
(+372) 616 6070
 
Uždauoti klausimą techniniam palaikymui
Techninis palaikymas
 

Valiuta
Parodyti katalogo kainas valiuta:

 


 

Versija spausdinimui
  |

Apsaugotas režimas
Jeigu Jums iškilo klausimų ar problemų, Jūs galite kreiptis į techninio palaikymo tarnybą
Tel. (+372) 616 6070. Darbo laikas: Pr. – Pn., 10.00 – 17.00 (GMT+2, Vilnius).

Pagaminta įmonėje «Bitirks»
Pagaminta
«Bitriks»

 
Copyright © 2001–2018 UAB «Softkey»